Reference

Paní Petra Suchá je opravdu profesionál ve svém oboru, její služby jsou vždy perfektní. Jednání s ní je vždy příjemné a nic není problém. (Translated by Google) Mrs. Petra Suchá is really a professional in her field, her services are always perfect. Dealing with her is always pleasant and nothing is a problem.

Pavla Urbanová, prodej rekreační chaty v Dřevcích a bytu 2kk, Most

„Perfektní služby, ke kterým není co dodat. Kvalitní, rychlé a za bezva cenu.”

Eva Grabarczyková, odhad ceny nemovitosti, Mělník

„Paní Suchá je byla při jednání pečlivě připravená, časově flexibilní a jednání s ní bylo vždy v přátelské atmosféře. Věnovala se nám vysoce nad rámec běžného jednání. Její služby mohu jen doporučit.”

Pavel Liška, koupě rekreační chaty, Dřevce

„Velmi milé a profesionální jednání při koupi nemovitosti. Vše proběhlo hladce,, a na úrovni. Ocenila jsem pečlivou přípravu a komunikaci.Ještě jednou děkuji”

Zdeňka Kandlová, koupě rekreační chaty, Dřevce

„Služba realitní makléřky velmi kvalitní, vše proběhlo bez starostí a podle dohodnutých pravidel a termínů. Vřele doporučuji, taková profesionalita je velmi vzácná.”

Josef Pejsar, prodej rekreační chaty, Dřevce

Paní Suchá je skvělá makléřka s lidským přístupem, který jsme cenili od samého počátku. Podporovala nás a radila nám se vším, myslím, že daleko nad rámec její práce. Makléř jako ona boří mýty o podvodných makléřích s nemovitostmi, kteří si vymyslí cokoliv, jen aby získali provizi. Měli jsme obrovské štěstí, že jsme natrefili zrovna na paní Suchou a přála bych podobnou zkušenost všem, co shánějí nové bydlení.

Lucie Gutkaisová, koupě rodinného domu, Kojetice

S paní makléřkou Petrou Suchou jsme byli velmi spokojeni. Děkujeme za její služby, slušné jednání, spolehlivost, přesnost a dodržení domluvených termínů.

Vlastimil Holzbach, prodej rodinného domu, Roztoky u Prahy

Paní Suchá byla vždy spolehlivá, ochotná a profesionální.

Jaroslav Novotný, koupě bytu 2kk, Mělník

„Prodávala jsem byt a s paní makléřkou jsem byla nadmíru spokojená. Vše probíhalo v klidu a tak, jak má. Zařídila opravdu vše, od A po Z a i teď, rok po prodeji bytu jsme stále v kontaktu. Opravdu si nedovedu představit, že bych vše zařizovala sama. Oceňuji její lidský přístup, spolehlivost a preciznost. Společně jsme vždy vše zvážili a na všem se domluvili. Myslím si, že prodej nemovitostí není jednoduchá práce, ale paní Suchá zvládá vše s přehledem a s úsměvem. Vřele doporučuji”

Petra Krejčová, prodej bytu 3kk, Roztoky u Prahy

Paní Suchá byla naprosto perfektní. Se vším mi velmi pomohla, vše zařídila a byla velmi profesionální, ale i hlavně lidská. Jsem šťastná, že můj vysněný byt mi zprostředkovala zrovna paní Suchá. Velké díky za Vaší práci.

Jana Antonínová, koupě bytu 3kk, Roztoky u Prahy

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení