Pozemky

Nemovitosti

Pozemky

  • výhradně
Prodej Pozemek

Prodej stavebního pozemku 2540m2

Nabízím k prodeji pozemek v obci Tachov, v krásné lokalitě Kokořínsko - Máchova kraje, která patří ke skvostům Libereckého kraje. Obec leží asi 3km jihozápadně od města Doksy a žije zde asi 220 obyvatel. Podle územního plánu patří pozemek do ploch smíšených obytných. Na pozemku se nachází stodola, která v minulosti sloužila jako autoopravna a špejchar, na kterém byla před dvěma lety provedena kompletní rekonstrukce střechy - výměna trámů, zateplení, nová krytina, oplechování a svody. Špejchar je podsklepený. Do staveb je zavedena elektřina 230V a 400V. Na pozemku se nachází studna, která slouží k zásobování vody.

3 900 000 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Pozemek

Prodej stavebního pozemku 1 471 m² s projektem a stavebním povolením

Nabízím k prodeji pozemek s chatou, určenou k demolici, v lokalitě Drahanského údolí, které se nachází na severním okraji Prahy na pravém břehu Vltavy. Rozkládá se podél Drahanského potoka, který pramení v Dolních Chabrech, teče západním směrem přes katastrální území Čimice a Bohnice a ústí do Vltavy v katastrálním území Zdiby mezi Zámky a Klecánky. Údolí je součástí přírodních parků Drahaň-Troja a Dolní Povltaví. Pro Drahanské údolí je charakteristické prolínání divoké přírody a produkty lidské činnosti související s chatkami roztroušenými v údolí. Vede zde množství pěších tras a pravobřežní Vltavská cyklotrasa. Pozemek je zasíťovaný, na pozemku kopaná studna. Součástí prodeje je stavební povolení a kompletní projektová dokumentace na stavbu nové chaty, včetně rozpočtu hrubé stavby s možností využití stavební firmy, která rozpočet vypracovala. Podle projektové dokumentace bude objekt dvoupodlažní (přízemí + obytné podkroví) se zimní zahradou. Dispozičně bude chata 3+kk s užitnou plochou 111m2 . Na pozemku bude parkovací stání na zpevněné ploše. Kompletní technické informace z projektové dokumentace ráda podám telefonicky, či osobně při prohlídce.

4 350 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Pozemek

Prodej stavebního pozemku - 1443 m², obec Úholičky

Předmětem prodeje je 2/3 podíl na pozemku v obci Úholičky. Pozemek je mírně svažitý s velkým potenciálem k rozdělení pozemku a výstavbu nových rodinných domů. Podle platného územního plánu ze dne 26.3.2020 se nachází v zastavěném území. Hlavním využitím této plochy je bydlení v rodinných domech. K pozemku vede zpevněná komunikace ve vlastnictví obce, dostupné jsou veškeré IS - vodovod, kanalizace, plynovod, elektřina. Příměstské spoje jezdí ke stanici metra Dejvická. V obci je MŠ s kapacitou 43 dětí ve dvou třídách, knihovna, restaurace, dětské hřiště, ve vedlejší obci Velké Přílepy je základní škola, kino,.... Obec Úholičky je svižně se rozvíjející obec v blízkosti Prahy, zároveň ale nabízí klidné bydlení.

11 000 000 Kč

Zobrazit více
3 nemovitosti