Všechny nemovitosti

Nemovitosti

Zvolte si typ nemovitosti

Všechny nemovitosti

  • výhradně
Prodej Byt

Prodej bytu 2+1 s balkonem, 64,5m2 ve Štětí

Nabízím k prodeji prostorný a slunný byt, dispozičně řešený jako 2+1 s balkonem v klidné části obce Štětí. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží cihlového bytového domu. Dům je zateplený, má nová zvonková tabla a udržovaný interiér společných prostor. Celkem má tři vchody, souhrnně 27 bytových jednotek a je obklopen udržovanou zelení, k odpočinku a relaxaci jsou venku nainstalované nové lavičky. Bytová jednotka je v původním, ale zachovalém stavu, vybavena starší kuchyňskou linkou, lednicí, nábytkem, pračkou, sporákem, kabelovou televizí a telefonní přípojkou. Vytápění je zajištěno ústředním dálkovým systémem. Voda je přivedena z dálkového vodovodu a odpad je napojen na veřejnou kanalizaci. Na podlahách obytných místností je původní velmi pěkná parketová podlaha, na zbytku místností je položeno PVC. Hygienické zázemí tvoří samostatná koupelna s vanou a toaleta. V předsíni se nachází velká vestavná skříň a k ukládání dalších sezónních věcí můžou sloužit také dva sklepy - 5,2m2 a 3,1m2. Bezproblémové parkování je možné před domem. Objekt je dobře dostupný MHD, příměstskou dopravou a silnicí I. třídy. V okolí se nachází veškerá potřebná infrastruktura - školy, školky, nákupní centrum, restaurace, pošta, obecní úřad, lékařská zařízení a koupaliště. Seznamte se s bytem pomocí přiložené virtuální prohlídky, díky které můžete bytem libovolně procházet nebo se z balkonu rozhlédnout po okolí. Pokud hledáte velkoryse prostorný byt v klidné lokalitě s veškerou infrastrukturou v blízkosti, neváhejte nás kontaktovat.

2 300 000 Kč

Zobrazit více
Prodej Dům, vila

Prodej rodinného domu 3+1, pozemek 548m2

Předmětem prodeje je podíl 2/3 na rodinném domě v obci Úholičky. Jedná se o samostatně stojící rodinný dům, částečně podsklepený s 1NP. Základy domu jsou běžné kamenné , svislé konstrukce domu jsou smíšené. Střecha je sedlová pokrytá původními betonovými taškami. Vnitřní povrchy tvoří vápenné omítky s malbou, vnější běžné fasádní omítky. Původní dřevěná okna byla vyměněna za plastová s žaluziemi, cca před osmi lety. Dům je o dispozici 3+1, hygienické zařízení tvoří koupelna s toaletou. Dům je určen k rekonstrukci a je napojen na kompletní inženýrské sítě. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem. Zahrada nabízí potřebný klid a možnost relaxace. Obec Úholičky se nachází v okrese Praha - západ ve Středočeském kraji s výbornou dostupností do Prahy. V obci najdete MŠ, knihovnu, výtvarný kroužek, oddíl stolního tenisu, cvičení a mnoho dalších volnočasových aktivit. Ze služeb v obci můžete využít např. kadeřnictví, pedikúru, masáže, pneuservis nebo vzdělávací centrum - Lexik. Energetický štítek bude dodán.

4 000 000 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Dům, vila

Prodej rekreační chaty, 148m2 s velkou zahradou, 1049m2 v klidné části Prahy 8 - Draháňské údolí

Nabízím k prodeji netypickou rekreační chatu vhodnou k trvalému bydlení s velkou zahradou o celkové ploše 1141 m² v klidné části Prahy 8, konkrétně v Čimicích na adrese Drahanská 124. Dům je samostatný, cihlové konstrukce v kombinaci se dřevem a designovými prvky s celkovou užitnou plochou 148 m² s velkou terasou. Na pozemku se nachází také parkovací stání pro dvě vozidla. Pečlivě udržovaná zahrada nabízí dostatek prostoru pro relaxaci. Na zahradě se nachází také okrasné jezírko. Dům se skládá z pěti místností, které jsou rozloženy na 2 nadzemních podlažích a 1 podzemním podlaží. Dominantou obývacího pokoje je velký krb s mramorem. Vybavení domu zahrnuje např. kuchyňskou linku, krb a vanu a další vybavení. Vytápění je zajištěno ústředním topením na tuhá paliva a elektrické. Kanalizace je zajištěna jímkou a vodovod ze studny. Komunikace je zpevněná a dostupnost objektu zajišťuje silnice. V rámci exkluzivity je k dispozici 3D prohlídka domu na odkazu https://my.matterport.com/show/?m=4BERaMUJh8y. Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají klidnou oázu v blízkosti hlavního města Prahy.

9 500 000 Kč

Zobrazit více
7 nemovitostí
3 strany
1 2 3 následující