Všechny nemovitosti

Nemovitosti

Zvolte si typ nemovitosti

Všechny nemovitosti

  • výhradně
Pronájem Byt

Pronájem bytu 3+kk, balkon, sklep, Velvary, ulice Malovarská

Nabízím k dlouhodobému pronájmu bytovou jednotku, dispozičně řešenou jako 3+kk s balkonem a sklepem v obci Velvary. Byt se nachází ve 3NP bytového domu. Vytápění bytové jednotky je řešeno plynovým kotlem Dakon s rozvodem do radiátorů. Ohřev teplé vody bojlerem Ariston. Po vstupu do bytu se nachází prostorná vstupní chodba s předsíňovou stěnou a vestavnou skříní. Hygienické zázemí tvoří koupelna s umyvadlovou skříňkou, zrcadlem a vanou. WC je samostatné. Jídelna je propojena s kuchyňským koutem ostrůvkem, celý prostor je tak vzdušný a prosvětlený. Z obývacího pokoje je vstup na balkon s výhledem do zeleně. Součástí obývacího pokoje je sedací souprava, křesla a obývací stěna. V ložnici je velká šatní, zrcadlová skříň. V celém bytě jsou plastová okna s žaluziemi. Obytný dům je zateplený, momentálně probíhá pokládka nového chodníku ze zámkové dlažby. Parkování je bezproblémové před domem. V obci je veškerá občanská vybavenost. Velvary jsou město v okrese Kladno, 7 km severozápadně od Kralup nad Vltavou a 25 km severozápadně od Prahy. Město se rozkládá na pravém břehu Bakovského potoka, při jeho soutoku s Červeným potokem. Žije zde 2958 obyvatel. Historické jádro města je městskou památkovou zónou.

14 200 Kč/měsíc

Zobrazit více
  • výhradně
  • mazlíčci
Pronájem Dům, vila

Pronájem rodinného domu 3kk, garáž, zahrada, Velký Borek

Nabízím k dlouhodobému pronájmu rodinný dům se zahradou a garáží v obci Velký Borek. Obec se nachází 3 km východně od centra města Mělník. Rodinný dům je o dispozici 3+kk, hygienické zázemí tvoří koupelna s WC. K dispozici je také dílna, která zároveň slouží jako sklad zahradního náčiní. Na pozemku se nachází studna s rozvodem vody do domu. Topení je na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů. Na části domu se v současné době dokončuje kompletní výměna střešní krytiny, dům bude vymalován, v kuchyni je nový průtokový ohřívač vody. Jedná se o klidné bydlení s maximální mírou soukromí. Přepis elektroměru bude na nového nájemníka.

18 000 Kč/měsíc

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Pozemek

Prodej stavebního pozemku 2540m2

Nabízím k prodeji pozemek v obci Tachov, v krásné lokalitě Kokořínsko - Máchova kraje, která patří ke skvostům Libereckého kraje. Obec leží asi 3km jihozápadně od města Doksy a žije zde asi 220 obyvatel. Podle územního plánu patří pozemek do ploch smíšených obytných. Na pozemku se nachází stodola, která v minulosti sloužila jako autoopravna a špejchar, na kterém byla před dvěma lety provedena kompletní rekonstrukce střechy - výměna trámů, zateplení, nová krytina, oplechování a svody. Špejchar je podsklepený. Do staveb je zavedena elektřina 230V a 400V. Na pozemku se nachází studna, která slouží k zásobování vody.

3 900 000 Kč

Zobrazit více
10 nemovitostí
4 strany
1 2 3 4 následující