Všechny nemovitosti

Nemovitosti

Zvolte si typ nemovitosti

Všechny nemovitosti

  • výhradně
Prodej Byt

Prodej bytu 3+1+L, 68,7m2, Obchodní, Štětí

Nabízím k prodeji byt 3+1 s lodžií (6,3m2) o celkové ploše 68,7m2 v osobním vlastnictví. Byt je k dispozici kompletně vybavený, mimo spotřebiče (pračka, sušička, lednice a myčka nádobí). Bytová jednotka se nachází ve 3NP revitalizovaného bytového domu s výtahem a společnými prostory - prádelna, sušárna a kolárna. Bytový dům s datem dokončení 31.12.2000 má celkem 23 bytů na 8 podlažích. Součástí bytové jednotky je komora, která se nachází na chodbě před bytem a sklep, který se nachází v suterénu domu. Byt prošel modernizací koupelny a toalety, jádro je zděné. V celé bytové jednotce jsou plastová dvojskla s žaluziemi, na podlahách je položena keramická dlažba v kombinaci s PVC. Ve vstupní předsíni se nachází vestavná skříň, která slouží jako úložný prostor a vstupy do obytných pokojů, hygienického a kuchyňského zázemí. Z obývacího pokoje je vstup na zrekonstruovanou lodžii situovanou na J - JV. Zárubně jsou osazeny interiérovými dřevěnými plnými a prosklenými dveřmi. Na stěnách jsou štukové omítky s malbou. Výčet místností: Předsíň (9,5m2), kuchyně (11m2), pokoj 1 (19m2), pokoj 2 (12,2m2), pokoj 3 (11,9m2),spíž (1,2m2), koupelna (2,9m2), WC (1m2) a lodžie (6,3m2). Celkové náklady na bydlení jsou velmi nízké. Parkování je možné před domem a je bezproblémové. V okolí domu je veškerá občanská vybavenost. K volnočasovým aktivitám slouží Městská knihovna, kino, koupaliště, stadion nebo velké množství dětských hřišť, ZŠ, ZUŠ i MŠ. Město Štětí je moderně se rozvíjející město, ležící u řeky Labe v jihovýchodní části, na samé hranici Ústeckého kraj. Město s písemnými doklady z roku 1312 je vstupní branou do CHKO Kokořínsko. Do Prahy je to necelých 50km jižně a do Mělníka 16km. K 1.1.2024 zde žije 8210 obyvatel, jejich průměrný věk je 42,7 let. Pracovní příležitosti nabízí v Evropě největší podnik - Papírny Štětí, v areálu se také nachází významná městská prádelna s velmi dobrou kvalitou zakázkového praní. Projít si bytovou jednotku je možné pomocí přiložené virtuální 3D prohlídky.

3 200 000 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Pozemek

Prodej zasíťovaného stavebního pozemku 2076 m2

Nabízím k prodeji zasíťovaný stavební pozemek, včetně projektové dokumentace ke stavbě rodinného domu v obci Bechlín o celkové výměře 2076 m2. Podle územního plánu, který nabyl účinnosti 24.11.2011 se pozemek nachází v plochách pro bydlení v rodinných domech. Podle územně plánovací informace o podmínkách využívání území je převažující účel využití bydlení v rodinných domech s připuštěním obslužných funkcí místního významu, přípustné jsou ještě rodinné domy s max. počtem 3 bytových jednotek a nezbytná dopravní a technická infrastruktura. Podmínkami prostorového uspořádání jsou minimální velikost pozemku 900 m2, zastavitelnost pozemku 30% a výška hlavního objektu nepřekročí 2NP. Obec Bechlín leží asi 5 km od Roudnice nad Labem v okrese Litoměřice. Žije zde přibližně 1267 obyvatel. V obci se nachází mateřská škola, základní škola, pošta, knihovna nebo supermarket. V obci je zajištěno autobusové spojení do Roudnice nad Labem, Litoměřic a Mělníka. Nájezd na dálnici D8 směr Praha nebo Ústí nad Labem je vzdálen 10 km. Obec leží v nádherné rovinaté krajině jejíž dominantou je dozajista Hora Říp, v okolí je velké množství cyklotras a dalších zajímavostí. Díky krásnému prostředí a přírodě je místo ideální pro klidné a pohodové bydlení. Veškerá dokumentace je k nahlédnutí v RK. Součástí fotodokumentace je vizualizace domu.

3 200 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Dům, vila

Prodej rodinného domu 204 m2, pozemek 690 m2

Nabízím prodej rodinného domu 4+1 na pozemku o celkové výměře 690 m2. Dům není podsklepen. Rodinný dům se nachází v centrální části Dolních Habartic. Pokud se chcete projít domem a ihned zjistit dispozice jednotlivých místností a skutečný stav nabízené nemovitosti, klikněte na 3D virtuální prohlídku. Dispozice přízemí: zádveří, chodba se vstupem do garáže, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj, koupelna, samostatné WC, spíž, technická místnost, prádelna s možností vybudování další koupelny. V patře jsou 3 pokoje se spojovací chodbou, dřevěné schody se vstupem na půdu, která nabízí další možnosti obývání. Příslušenství domu tvoří prostorná garáž, zahradní domek s pergolou, grilem a udírnou. Dům je zateplený / 5cm- polystyren, okna plastová- dvojsklo, elektřina v celém domě v mědi, nově udělaný odvod kanalizace- plast, tříkomorový septik. Měsíční náklady na bydlení nízké cca 5.700,-Kč / topení, voda, elektřina/. Vytápění zajišťuje plynový kotel, stáří cca 5 let. Dolní Habartice se nachází v okrese Děčín v Ústeckém kraji. Rozkládá se v Českém středohoří v údolí říčky Bystrá, asi devět kilometrů jihovýchodně od Děčína. Obec sousedí na severu s Horními Habarticemi, na jihu s Benešovem nad Ploučnicí a na východě s Malou Bukovinou. Celé území obce se nachází v okrajové části CHKO České středohoří a leží na okraji CHOPAV Severočeská křída. Hezké a klidné bydlení bez velkých investic k okamžitému užívání.

4 200 000 Kč

Zobrazit více
6 nemovitostí
2 strany
1 2 následující