Prodej rodinného domu 256m2, pozemek 589m2

Prodej rodinného domu 256m2, pozemek 589m2

Celkem 27 fotografií, zobrazit všechny
Popis nemovitosti:

Nabízím k prodeji prostorný a prosvětlený rodinný dům o dispozici 4+1 se třemi lodžiemi stojící na krásném a udržovaném pozemku o celkové výměře 589m2. Na pozemku se nachází jedna podsklepená garáž s úložnými prostory nad garáží a venkovním krytým posezením. Druhá garáž se nachází v suterénu domu. Díky dispozici místností lze pomocí stavební úpravy dům využívat jako dvougenerační.
Dispozice suterénu – garáž, prádelna, kotelna, posilovna a další skladovací prostory.
Dispozice 1NP – zádveří, vstupní chodba, obývací pokoj se vstupem na lodžii, kuchyně, samostatná toaleta, spižírna a komora.
Dispozice 2NP – chodba, pokoj 1, pokoj 2 se vstupem na lodžii, pokoj 3 se vstupem na lodžii, koupelna a samostatná toaleta.
V kotelně se nachází bojler na ohřev teplé vody a nový kondenzační plynový kotel značky Buderus. V prádelně je vana a umyvadlo, na stěnách je keramický obklad a na podlaze položena keramická dlažba. Okna v suterénu jsou dřevěná. Z dalších úložných prostor je zde prostor pod dřevěnými schody, kterými se vchází do 1NP. Zde se nachází hlavní vstup do domu, na vstupní předsíň navazuje chodba – keramická dlažba. Dále technická místnost či šatna, spižírna, samostatná toaleta s umyvadlem, kuchyně a obývací prostor se vstupem na lodžii. Okenní otvory jsou osazeny plastovými dvojskly, stáří cca 10 let. V kuchyňské části je na podlaze položeno PVC, kuchyňské zázemí tvoří kuchyňská rohová linka se spotřebiči. Stáří cca 10 let. V obývací části je na podlaze položena plovoucí podlaha, nachází se zde krbová kamna. Dřevěným schodištěm se vchází do 2NP, kde se nachází chodba se vstupy do dalších místností – koupelna, samostatná toaleta, ložnice, dva obytné pokoje a vstup na půdní prostory. Hygienické zázemí tvoří odvětrávaná koupelna s vanou a umyvadlem. Na podlaze je položena keramická dlažba a na stěnách je keramický obklad. V obytných místnostech je na podlaze položena plovoucí podlaha, z ložnice a z jednoho pokoje jsou vstupy na další lodžie.
Dům se využívá k trvalému bydlení, v průběhu let byl řádně udržován a částečně modernizován. Rozvody elektro jsou původní v Cu, odpady a voda jsou původní. Střešní krytina je pálená taška. Dům zateplen není, fasáda je v dobré kondici.
Celkové náklady na bydlení jsou ve výši 8000,– Kč. Dům se nachází v klidné části obce v obytné zástavbě.
PENB je ve fázi zpracování, bude doložen.
Mšené-lázně je lázeňská obec v okrese Litoměřice. Leží v údolí Mšenského potoka zhruba dvanáct kilometrů jihozápadně od Roudnice nad Labem a 14 km severně od Slaného. V obci žije 1840 obyvatel. V nejromantičtější části obce jsou položeny lázně, obklopené rozsáhlým starým parkem. Lázně mají svou vlastní historii. Prameny léčivých podzemních vod v blízkosti obce jsou známy od pradávna.
V obci se nachází obecní úřad, pošta, prodejna potravin, základní a mateřská škola, dětské hřiště, místní knihovna, autobusové spojení do Litoměřic, Loun, Libochovic, Roudnice nad Labem nebo Slaného a vlaková stanice Roudnice nad Labem – Libochovice.

 

Prodejce:
Virtuální prohlídka
6.800.000 ,-
Typ nemovitosti:
Dům, vila
Číslo nemovitosti:
2024009
Operace:
Prodej
Adresa:
Mšené-lázně
Na Vyhlídce 377
Plocha pozemku:
589 m2
Plocha pozemku:
589 m2
Plocha zastavěná:
112 m2
Plocha užitná:
256 m2
Plocha pozemku:
589 m2
Plocha pozemku:
589 m2
Sklepní podlaží:
1. sklepních podlaží
Stav objektu:
Velmi dobrý
Konstrukce:
Cihlová
Umístění objektu:
Klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Stáří objektu:
1990
Rok rekonstrukce:
2014
Výbava - popis:
venkovní posezení
Vydaný certifikát:
G - Mimořádně nehospodárná
Typ certifikátu:
vyhláška č. 264/2020 Sb
Je zobrazena tato GPS souřadnice:
50° 21' 40.440"N, 14° 07' 52.385"E