Prodej nemovitostí

Nemovitosti

Zvolte si typ nemovitosti

Prodej nemovitostí

  • výhradně
Prodej Pozemek

Prodej stavebního pozemku 922m2

Investujte do své budoucnosti s námi a získejte svůj vlastní kousek půdy. Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o celkové výměře 922 m2 ke stavbě rodinného domu s podílem na příjezdové komunikaci . Dle územního plánu je zde stanovena zástavba BV – venkovského charakteru s jednoduchými půdorysnými obdélníkovými tvary a sedlovým zastřešením. Podlažnost je nastavena na jedno nadzemní podlaží s využitým podkrovím. Podíl nezastavené části pozemku je 60 % s možností vytváření staveb hlavních s doplňkovými, což zajišťuje budoucí klidné podmínky pro bydlení s dostatečně velkými nezastavěnými zahradami. Využijte jedinečnou možnost výběru pozemku v obci, která se rozkládá asi 6 kilometrů východně od Mladé Boleslavi, kde je veškerá občanská vybavenost. K pozemku již vyřízeno - závazné stanovisko, vyjádření dotčených orgánů ohledně napojení na IS, dále je vypracovaný a schválený GP ohledně rozdělení parcel. Nabízíme možnost vyřízení kompletního stavebního povolení /spolupráce se stavební firmou, architektem i vyřízení IS/. Pokud budete mezi prvními kupujícími můžete si vybrat, pozemků je na prodej více. Podrobnější informace a ostatní potřebná dokumentace u makléře. Přijeďte se na pozemky v Kolomutech podívat osobně, a pokud Vás tato lokalita osloví, rádi všechny vaše dotazy zodpovíme přímo na místě. Velkou výhodou těchto pozemků je také to, že nebudete limitováni ohledně typizovaného výběru budoucí stavby domu. S financováním nemovitosti Vám ráda pomohu.

3 800 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Byt

Prodej bytu atypické 41m2 (mezonet)

Nabízím krásný a útulný mezonet o dispozici 1+kk v cihlovém bytovém domě s krásným výhledem do zeleně. Vlastnictví je družstevní ve velmi dobře fungujícím družstvu. Bytový dům je zateplený, má vlastní kotelnu a na střeše má umístěné solární panely. Bytový dům byl zkolaudovaný před 20 lety. V dohledné době bude probíhat výměna oken za nová dřevěná eurookna. Bytová jednotka je velmi vzdušná, slunná a otevřená do prostoru. Kuchyňské zázemí tvoří dřevěná kuchyňská linka s varnou deskou a odsavačem par. Hygienické zázemí tvoří koupelna se sprchovým koutem, toaletou a umyvadlovou skříňkou se zrcadlem. Ve vstupní předsíni se nachází velká vestavná skříň poskytující dostatek úložného prostoru. Náklady na bydlení jsou velmi nízké. Energetický štítek bude dodán. Bytová jednotka je i zajímavou investiční příležitostí. Okolí domu je moderní, klidné a poskytuje dostatek parkovacích míst. V docházkové vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost. Díky blízkosti dálnice D8 je dostupnost do Prahy cca 20 min.

2 900 000 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Byt

Prodej bytu 3+1+L, 82m2

Nabízím byt 3+1 s lodžií (5,2m2) o celkové ploše 82 m2 ve velmi žádané lokalitě v Praze 12 - Kamýku. Byt se nachází na 5. podlaží 13 podlažního revitalizovaného panelového domu s výtahem (nová plastová okna, zateplení, lodžie, výtah, střecha a stoupačky). Bytová jednotka je v původním stavu, průběžně udržována a od výstavby užívána pouze jedním majitelem. Původní stav bytové jednotky zde umožní úpravy bytu dle fantazie a potřeb nového majitele, což vidím jako velké plus. Bytová jednotka je prostorná, slunná a umí nabídnout pohodové rodinné bydlení. Díky neprůchozím pokojům lze byt využít i investičně a ubytovat např. studenty, kde bude mít každý své soukromí a potřebný prostor. Velkým bonusem bytu je prostorná šatna, která nebývá ještě standardem. K bytu náleží sklep v suterénu domu a komora v mezipatře domu. Dům je součástí menšího klidného sídliště s velkým množstvím zeleně a dobrým parkováním. V blízkosti se nachází Kamýcký les, Modřanská rokle, biotop Lhotka, Zookoutek Kamýk a mnoho dalších. V docházkové vzdálenosti je naplánována nová trasa metra D, v okolí je veškerá občanská vybavenost. Vlastnictví je družstevní ve výborně fungujícím družstvu se splacenou anuitou a velmi nízkými náklady na bydlení. Doporučuji osobní prohlídku této nemovitosti. Energetický štítek bude dodán.

6 400 000 Kč

Zobrazit více
5 nemovitostí
2 strany
1 2 následující