Pronájem nemovitostí

Nemovitosti

Zvolte si typ nemovitosti

Pronájem nemovitostí

  • výhradně
Pronájem Byt

Pronájem bytu 2kk, 46,3m2, Karla IV, Horoměřice

Nabízím k dlouhodobému pronájmu slunný a vzdušný byt o dispozici 2+kk (46,3m2), s velkou terasou (62,1m2) a garážovým parkovacím stáním, který se nachází v 1NP cihlového bytového domu s datem dokončení v roce 2022 a energetickou náročností budovy: velmi úsporná - B. Bytová jednotka je k dispozici kompletně moderně vybavená, v kuchyňské zázemí se nachází vestavné spotřebiče. Na terase se nachází praktická kůlna, sloužící jako úložný prostor a velkým bonusem je garážové parkovací stání v suterénu domu. Výčet místností: Vstupní předsíň 9,3 m2 Pokoj 12,5 m2 Pokoj s kuchyňským koutem 21,1 m2 Koupelna s WC 3,4 m2 Terasa 62,1 m2 Okolí domu je klidné, řádně udržované a čisté. Horoměřice jsou obec v okrese Praha-západ a sousedí s městskými částmi Praha 6 – Suchdol, Lysolaje, Nebušice a MČ Praha-Přední Kopanina, dále s obcemi Statenice a Únětice. Leží v otevřené krajině, která se na jižní straně svažuje v údolí Šáreckého potoka, na východě je ohraničena údolím Vltavy, na severu se terén svažuje k Únětickému potoku. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost. Výborná dostupnost a spojení s Prahou je zajištěna nejen autem, ale i autobusovou linkou 316, 355 a 356. Měsíční poplatky činí cca 3000,-, elektřina bude převedena na nájemce. Vratná jistina ve výši 25 000,- Byt je k dispozici od 1.9.2024.

25 000 Kč/měsíc

Zobrazit více
  • výhradně
Pronájem Byt

Pronájem bytu 3+1, 75 m2, Stadická, Roudnice nad Labem

Nabízím k pronájmu byt o dispozici 3+1 o celkové výměře 75 m2 v dobrém stavu. Součástí pronájmu je také samostatná zděná garáž o výměře 21m2 a v suterénu domu zděný sklep (7,8 m2). Byt se nachází v 1. nadzemním podlaží zděného bytového domu. Vytápění je řešeno pomocí plynového kotle, který slouží zároveň k ohřevu teplé vody. Kuchyňské zázemí tvoří kuchyňská linka s plynovým sporákem v kombinaci s elektrickou troubou. Hygienické zázemí tvoří vana, umyvadlová skříňka a toaleta. Byt je vhodný pro tři až čtyři osoby. Měsíční nájemné činí 16.000 ,– + poplatky za dodávané služby cca 4.500 ,–. Při podpisu podnájemní smlouvy hradí podnájemce vratnou jistinu ve výši 16.000,–. Byt je připravený k nastěhování ihned. V okolí domu je v docházkové vzdálenosti veškerá občanská vybavenost, např. Lidl, Penny Market, American Burger Pizza Bar #74, zimní stadion, multifunkční hřiště, Základní a Mateřská škola.... K relaxaci a odpočinku je zde k dispozici Dětské dopravní hřiště, nebo nedaleká cyklostezka 2A, EV7 – Labská stezka. Další zajímavou možností pro trávení volného času je turistická stezka Roudnické památky s délkou 3,8 km, která slouží k poznávání památek města. Na výlety lze využít přístaviště Roudnice nad Labem – Roudnická plavba – linková lodní doprava od června do září na trase Ústí nad Labem – Roudnice nad Labem a zpět. Parkování je bezproblémové i před domem.

16 000 Kč/měsíc

Zobrazit více
  • výhradně
Pronájem Dům, vila

Pronájem rodinného domu 50m2, pozemek 365 m2

Nabízím k pronájmu řadový rodinný domek se zahradou. Dispozičně je řešen jako 1+1 s koupelnou a samostatnou toaletou. Dům je částečně podsklepený a má prostornou půdu. Ve sklepě je umístěn bojler na ohřev vody. V kotelně, která je přístupná ze zahrady, se nachází plynový kotel Junkers, který slouží k vytápění domu. Kotelna se zároveň užívala jako prádelna, je zde umístěna automatická pračka. V kuchyni je na podlaze položeno PVC, v pokoji je plovoucí podlaha a ve vstupní chodbě, v koupelně a na toaletě je dlažba. Kuchyňské zázemí sestává z dřevěné kuchyňské linky a plynového sporáku. Okna jsou plastová dvojskla s žaluziemi. Na zahradě je k dispozici venkovní posezení a možnost relaxování při zahradničení. Parkování je bezproblémové před domem. Nájemné činí 12 000,- + náklady na bydlení jsou voda 500,-, plyn 2040,- a elektřina 2000,- Plyn a elektřina se převede na nájemce.

12 000 Kč/měsíc

Zobrazit více
3 nemovitosti