Domy, vily

Nemovitosti

Domy, vily

  • výhradně
Prodej Dům, vila

Prodej rodinného domu 256m2, pozemek 589m2

Nabízím k prodeji prostorný a prosvětlený rodinný dům o dispozici 4+1 se třemi lodžiemi stojící na krásném a udržovaném pozemku o celkové výměře 589m2. Na pozemku se nachází jedna podsklepená garáž s úložnými prostory nad garáží a venkovním krytým posezením. Druhá garáž se nachází v suterénu domu. Díky dispozici místností lze pomocí stavební úpravy dům využívat jako dvougenerační. Dispozice suterénu - garáž, prádelna, kotelna, posilovna a další skladovací prostory. Dispozice 1NP - zádveří, vstupní chodba, obývací pokoj se vstupem na lodžii, kuchyně, samostatná toaleta, spižírna a komora. Dispozice 2NP - chodba, pokoj 1, pokoj 2 se vstupem na lodžii, pokoj 3 se vstupem na lodžii, koupelna a samostatná toaleta. V kotelně se nachází bojler na ohřev teplé vody a nový kondenzační plynový kotel značky Buderus. V prádelně je vana a umyvadlo, na stěnách je keramický obklad a na podlaze položena keramická dlažba. Okna v suterénu jsou dřevěná. Z dalších úložných prostor je zde prostor pod dřevěnými schody, kterými se vchází do 1NP. Zde se nachází hlavní vstup do domu, na vstupní předsíň navazuje chodba - keramická dlažba. Dále technická místnost či šatna, spižírna, samostatná toaleta s umyvadlem, kuchyně a obývací prostor se vstupem na lodžii. Okenní otvory jsou osazeny plastovými dvojskly, stáří cca 10 let. V kuchyňské části je na podlaze položeno PVC, kuchyňské zázemí tvoří kuchyňská rohová linka se spotřebiči. Stáří cca 10 let. V obývací části je na podlaze položena plovoucí podlaha, nachází se zde krbová kamna. Dřevěným schodištěm se vchází do 2NP, kde se nachází chodba se vstupy do dalších místností – koupelna, samostatná toaleta, ložnice, dva obytné pokoje a vstup na půdní prostory. Hygienické zázemí tvoří odvětrávaná koupelna s vanou a umyvadlem. Na podlaze je položena keramická dlažba a na stěnách je keramický obklad. V obytných místnostech je na podlaze položena plovoucí podlaha, z ložnice a z jednoho pokoje jsou vstupy na další lodžie. Dům se využívá k trvalému bydlení, v průběhu let byl řádně udržován a částečně modernizován. Rozvody elektro jsou původní v Cu, odpady a voda jsou původní. Střešní krytina je pálená taška. Dům zateplen není, fasáda je v dobré kondici. Celkové náklady na bydlení jsou ve výši 8000,- Kč. Dům se nachází v klidné části obce v obytné zástavbě. PENB je ve fázi zpracování, bude doložen. Mšené-lázně je lázeňská obec v okrese Litoměřice. Leží v údolí Mšenského potoka zhruba dvanáct kilometrů jihozápadně od Roudnice nad Labem a 14 km severně od Slaného. V obci žije 1840 obyvatel. V nejromantičtější části obce jsou položeny lázně, obklopené rozsáhlým starým parkem. Lázně mají svou vlastní historii. Prameny léčivých podzemních vod v blízkosti obce jsou známy od pradávna. V obci se nachází obecní úřad, pošta, prodejna potravin, základní a mateřská škola, dětské hřiště, místní knihovna, autobusové spojení do Litoměřic, Loun, Libochovic, Roudnice nad Labem nebo Slaného a vlaková stanice Roudnice nad Labem – Libochovice.

6 800 000 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Dům, vila

Prodej rodinného domu 204 m2, pozemek 690 m2

Nabízím k prodeji prostorný rodinný dům o dispozici 4+1 stojící na krásném a udržovaném pozemku o celkové výměře 690 m2. Na pozemku se také nachází pergola s venkovním posezením, grilem a udírnou, kde můžete trávit příjemné chvíle odpočinku. Dispozice přízemí: zádveří, chodba se vstupem do garáže, kuchyně s jídelním koutem, obývací pokoj, koupelna, samostatné WC, spíž, technická místnost, prádelna s možností vybudování další koupelny. V patře jsou 3 pokoje se spojovací chodbou, dřevěné schody se vstupem na půdu, která nabízí další možnosti obývání. Příslušenství domu tvoří také prostorná garáž, na které lze vybudovat terasu, je na ni připraven vstup z patra domu. Dům je zateplený, střecha - materiál hliník, okna jsou plastová - dvojskla, elektro rozvody jsou v mědi, odvod kanalizace je vyřešen novým plastovým tříkomorovým septikem. Měsíční náklady na bydlení jsou velmi nízké cca 5.700,- Kč. Vytápění zajišťuje kondenzační plynový kotel zn. Prestige 18, stáří cca 5 let. Dolní Habartice se nachází v okrese Děčín v Ústeckém kraji. Rozkládají se v Českém středohoří v údolí říčky Bystrá, asi devět kilometrů jihovýchodně od Děčína. V obci se nachází obchod s potravinami, základní a mateřská škola, TJ se zaměřením na fotbal, restaurace Kotelna nebo dětské hřiště. Autobusové spojení je zajištěno do České Kamenice, Verneřic a Benešova nad Ploučnicí. Vlakové spojení Rumburk - Děčín. Umístění domu nabízí hezké a klidné bydlení bez velkých investic k okamžitému užívání. PENB bude dodán. S financováním rádi pomůžeme.

4 200 000 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Dům, vila

Prodej rodinného domu 107 m2, pozemek 180 m2

Nabízím k prodeji rodinný dům č.p. 69 v obci Račiněves. Obec Račiněves se nachází 7 km od města Roudnice nad Labem a cca 40 minut od hlavního města Prahy, ke sjezdu z dálnice D8 je to 2 km. Autobusové spojení směrem do Roudnice nad Labem je zajištěno zhruba jedenkrát za hodinu, v průměru jednou za dvě hodiny je zajištěn spoj do Loun a méně časté jsou pak spoje na Mšené lázně a Vražkov V současné době žije v obci zhruba 612 obyvatel, průměrný věk obyvatel je 38 let. Střed obce tvoří náves zvaná Ohrada, kde se nachází parčík s lavičkami a několika hracími prvky pro děti, obchod se smíšeným zbožím a v obecní hospůdce je možnost občerstvit se. V budově bývalé fary se nachází obecní úřad a místní knihovna s bezplatným internetem. V budově Sokolovny se pořádají plesy, zábavy a různé kulturní akce. Obec Račiněves je dynamicky se vyvíjející místo pro klidné venkovské bydlení s přihlédnutím k potřebné modernizaci jak uvádí urbanistická analýza obce, krajiny a koncepční studie veřejných prostranství. Dispozičně byl dům využíván jako 3+kk s hygienickým zázemím. Do budoucna se předpokládalo vybudování obytného podkroví. Dům je postupně rekonstruován, byla vyměněna elektroinstalace, rozvody vody a topení. Výměna oken za plastová, zateplená fasáda, nová koupelna se sprchovým koutem s toaletou, nová střešní krytina s okapovými svody a zateplením střechy. Venkovní prostory také procházejí modernizací, je zde příprava pro venkovní posezení a prostory pro zeleň. Parkování je možné před domem nebo na pozemku. K dispozici jsou veškeré inženýrské sítě, dům je napojen na vodovod, kanalizaci, elektřinu a plyn. Po dokončení rekonstrukce dům nabídne moderní a klidné bydlení s možností tolik potřebného odpočinku po pracovním shonu. Pro představu přikládám vizualizaci možného dokončení. Pomocí přiložené virtuální prohlídky je možné domem libovolně procházet. S vyřízením hypotečního úvěru rádi pomůžeme nebo doporučíme ověřené řemeslníky či stavební firmy. Těšíme se na osobní prohlídce.

2 670 000 Kč

Zobrazit více
3 nemovitosti