Domy, vily

Nemovitosti

Domy, vily

Prodej Dům, vila

Prodej rodinného domu 3+1, pozemek 548m2

Předmětem prodeje je podíl 2/3 na rodinném domě v obci Úholičky. Jedná se o samostatně stojící rodinný dům, částečně podsklepený s 1NP. Základy domu jsou běžné kamenné , svislé konstrukce domu jsou smíšené. Střecha je sedlová pokrytá původními betonovými taškami. Vnitřní povrchy tvoří vápenné omítky s malbou, vnější běžné fasádní omítky. Původní dřevěná okna byla vyměněna za plastová s žaluziemi, cca před osmi lety. Dům je o dispozici 3+1, hygienické zařízení tvoří koupelna s toaletou. Dům je určen k rekonstrukci a je napojen na kompletní inženýrské sítě. Vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem. Zahrada nabízí potřebný klid a možnost relaxace. Obec Úholičky se nachází v okrese Praha - západ ve Středočeském kraji s výbornou dostupností do Prahy. V obci najdete MŠ, knihovnu, výtvarný kroužek, oddíl stolního tenisu, cvičení a mnoho dalších volnočasových aktivit. Ze služeb v obci můžete využít např. kadeřnictví, pedikúru, masáže, pneuservis nebo vzdělávací centrum - Lexik. Energetický štítek bude dodán.

4 000 000 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Dům, vila

Prodej rekreační chaty, 148m2 s velkou zahradou, 1049m2 v klidné části Prahy 8 - Draháňské údolí

Nabízím k prodeji netypickou rekreační chatu vhodnou k trvalému bydlení s velkou zahradou o celkové ploše 1141 m² v klidné části Prahy 8, konkrétně v Čimicích na adrese Drahanská 124. Dům je samostatný, cihlové konstrukce v kombinaci se dřevem a designovými prvky s celkovou užitnou plochou 148 m² s velkou terasou. Na pozemku se nachází také parkovací stání pro dvě vozidla. Pečlivě udržovaná zahrada nabízí dostatek prostoru pro relaxaci. Na zahradě se nachází také okrasné jezírko. Dům se skládá z pěti místností, které jsou rozloženy na 2 nadzemních podlažích a 1 podzemním podlaží. Dominantou obývacího pokoje je velký krb s mramorem. Vybavení domu zahrnuje např. kuchyňskou linku, krb a vanu a další vybavení. Vytápění je zajištěno ústředním topením na tuhá paliva a elektrické. Kanalizace je zajištěna jímkou a vodovod ze studny. Komunikace je zpevněná a dostupnost objektu zajišťuje silnice. V rámci exkluzivity je k dispozici 3D prohlídka domu na odkazu https://my.matterport.com/show/?m=4BERaMUJh8y. Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří hledají klidnou oázu v blízkosti hlavního města Prahy.

9 500 000 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Dům, vila

Prodej rodinného domu 4+1, 125m2, garáž, zahrada 210m2, Horoušany

Nabízím k prodeji rodinný dům v blízkosti Prahy s dojezdovou vzdáleností na Černý Most (20 minut), na krásném a klidném místě, v okrajové části obce Horoušany. Obec Horoušany se nachází v okrese Praha - východ ve Středočeském kraji. Ve vzdálenosti 5 km lze najet na dálnici D11 na exitu 8 (Jirny). V přízemí domu se nachází přístupová chodba, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a toaletou a vstup do obývacího pokoje, který je propojený s kuchyňskou částí. Z obývacího pokoje je vstup na terasu a po schodišti do obytného patra. Celý prostor je světlý, vzdušný a dominuje přízemí domu. V patře domu se nacházejí tři samostatné pokoje, z toho jeden se vstupem na balkon, koupelna s rohovou vanou, umyvadlem a toaletou, také se vstupem na balkon. Spoustu úložného místa nabízí prostorná půda. Další možností k ukládání věcí může sloužit průchozí garáž. Na podlahách je položena laminátová plovoucí podlaha v kombinaci s keramickou dlažbou. Na terase je položena zámková dlažba. Okna jsou plastová, interiérové dveře jsou dřevěné. Vedle domu je venkovní stání pro dva automobily s posuvnou bránou a přípravou na zastřešení. V obci se nachází dvoutřídní mateřská školka pro 40 dětí, dětské hřiště Baumanova a dětské hřiště Ke Hřišti, Horoušanský rybník, smíšené zboží i hostinec. Místo nabízí rodinné bydlení s velmi dobrou dostupností do Prahy, zároveň ale nabízí potřebný klid k relaxaci a odpočinku , buď na zahradě, nebo na procházkách po okolí. Díky energetické třídě B je dům velmi úsporný a náklady na bydlení jsou nízké.

9 950 000 Kč

Zobrazit více
4 nemovitosti
2 strany
1 2 následující