Domy, vily

Nemovitosti

Domy, vily

  • výhradně
  • mazlíčci
Pronájem Dům, vila

Pronájem rodinného domu 3kk, garáž, zahrada, Velký Borek

Nabízím k dlouhodobému pronájmu rodinný dům se zahradou a garáží v obci Velký Borek. Obec se nachází 3 km východně od centra města Mělník. Rodinný dům je o dispozici 3+kk, hygienické zázemí tvoří koupelna s WC. K dispozici je také dílna, která zároveň slouží jako sklad zahradního náčiní. Na pozemku se nachází studna s rozvodem vody do domu. Topení je na tuhá paliva s rozvodem do radiátorů. Na části domu se v současné době dokončuje kompletní výměna střešní krytiny, dům bude vymalován, v kuchyni je nový průtokový ohřívač vody. Jedná se o klidné bydlení s maximální mírou soukromí. Přepis elektroměru bude na nového nájemníka.

18 000 Kč/měsíc

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Dům, vila

Prodej chaty, pozemek 1 471 m² s projektem a stavebním povolením

Nabízím k prodeji pozemek s chatou, určenou k demolici, v lokalitě Drahanského údolí, které se nachází na severním okraji Prahy na pravém břehu Vltavy. Rozkládá se podél Drahanského potoka, který pramení v Dolních Chabrech, teče západním směrem přes katastrální území Čimice a Bohnice a ústí do Vltavy v katastrálním území Zdiby mezi Zámky a Klecánky. Údolí je součástí přírodních parků Drahaň-Troja a Dolní Povltaví. Pro Drahanské údolí je charakteristické prolínání divoké přírody a produkty lidské činnosti související s chatkami roztroušenými v údolí. Vede zde množství pěších tras a pravobřežní Vltavská cyklotrasa. Pozemek je zasíťovaný, na pozemku kopaná studna. Součástí prodeje je stavební povolení a kompletní projektová dokumentace na stavbu nové chaty, včetně rozpočtu hrubé stavby s možností využití stavební firmy, která rozpočet vypracovala. Podle projektové dokumentace bude objekt dvoupodlažní (přízemí + obytné podkroví) se zimní zahradou. Dispozičně bude chata 3+kk s užitnou plochou 111m2 . Na pozemku bude parkovací stání na zpevněné ploše. Kompletní technické informace z projektové dokumentace ráda podám telefonicky, či osobně při prohlídce.

4 350 000 Kč

Zobrazit více
  • výhradně
Prodej Dům, vila

Prodej rekreační chaty, pozemek 588m2, Malíkovice

Nabízím k prodeji chatu - mobilheim, stojící na vlastním pozemku o výměře 588m2. K dispozici jsou tři parkovací stání. Objekt je obezděný s novou střechou a okapovým systémem. Dům nabízí prostorný a prosvětlený obývací pokoj s velkou rohovou sedací soupravou a vstupem do kuchyňské části, dva oddělené pokoje, koupelnu se sprchovým koutem a WC. Z obývacího pokoje je vstup na terasu s markýzou. Okna jsou plastová, na terasu francouzské okno. Voda, elektřina a plyn jsou rozvedeny. Odpady jsou řešeny jímkou. Ohřev teplé vody bojlerem. Dům nabízí útulné a zároveň prostorné bydlení se spoustou úložných prostorů a nezapomenutelným výhledem do přírody. Dům lze využívat rekreačně, ale i k trvalému bydlení. Obec se nachází asi 7km od Slaného a žije zde 370 obyvatel s průměrným věkem 44 let. V obci je aktivní Sokol, obecní obchod, hospoda i místní knihovna.

2 800 000 Kč

Zobrazit více
4 nemovitosti
2 strany
1 2 následující